www.www.hotelik.mawi.com.pl

Oferta - Wesela

 

 

Ślub to dla wielu z Nas najważniejszy i najpiękniejszy dzień w życiu. Zadaniem Państwa Młodych jest promiennie wyglądać, o niczym nie zapomnieć, dojechać na czas i w końcu powiedzieć „TAK”. My zapewniamy doskonałą zabawę w przepięknym otoczeniu.

Koszt obsługi wesela wliczony jest w cenę wybranego menu, natomiast cena przygotowania dekoracji sali zależy od wybranego wariantu i wynosi od 400 do 1500 zł. Propozycje naszej kuchni zostały szerzej omówione w zakładce „MENU” w dalszej części naszej strony, ale już teraz warto podkreślić, że koszt standardowych menu waha się od 80 do 180 złotych za osobę.

Odrębną część naszej oferty stanowią aranżacje florystyczne, które tworzą niepowtarzalną oprawę wyjątkowych wydarzeń. Koszt ich wynosi od 500 do 2500 zł w zależności od wskazanych do stworzenia dekoracji kwiatów.

Dla najbardziej wymagających Klientów oferujemy za dodatkową opłatą konsultację specjalisty, który zaplanuje aranżację wnętrza przy pomocy dekoracji.
Parze Młodej i Gościom proponujemy nocleg w komfortowych pokojach naszego hoteliku. Do dyspozycji jest 10 pokoi gościnnych, a w nich 23 miejsca noclegowe, w tym apartament, który spełni oczekiwania nowożeńców.

Dla nowożeńców, którzy zdecydują się na imprezę weselną dla 100 osób mamy ofertę specjalną.


Proponujemy:

  • apartament dla nowożeńców gratis
  • szampan na przywitanie gości gratis
  • dzieci do 10 lat 60% ceny standardowej
  • kawa i herbata bez ograniczeń
  • nieodpłatnie standardowy wystrój restauracji: stroiki, świece, serwetki
  • poprawiny 25zł od osoby.
  • samochód do ślubu Audi A6 gratis 


Dla wesela powyżej 50 osób wynajem Sali jest GRATIS; poniżej koszt wynosi 1000 zł

Menu

Co powinno znaleźć się na weselnym stole? Wszystko zależy od oczekiwań Pary Młodej i jej gości. Proponujemy doskonałe potrawy regionalne, typowo polskie a także bardziej egzotyczne dania kuchni z całego świata. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz wspaniałą oprawę dzięki stylowej dekoracji.

Cena przyjęcia weselnego waha się od 90 do 300 złotych za osobę. Poniżej prezentujemy przykładowe menu , przy założeniu, że w przyjęciu weźmie udział min. 90 gości.

Oczywiście ostateczny wariant zależy od Państwa wyboru, a przedstawione propozycje mają jedynie przybliżyć możliwości naszej kuchni.
 

 

Hotelik Mawi |  Tworzyjanki 3 |  95-060 Brzeziny

 

 468 742 508

 Powered by: www.CDX.pl  

Jesteśmy też
 na Facebook

Polub nas ! smiley